Mezunlarımız

Kıymetli öğrencilerimiz ve mezunlarımız, artık yeni bir iletişim kanalımız var.

Kariyer ve Mezun İlişkileri Koordinatörlüğü ismi ile faaliyet gösteren birimimizde, siz mezunlarımız ile çok daha sağlıklı bir iletişim kurmayı, mezunlarımızın kendi aralarında iletişim kurabilecekleri platformlar ve kanallar oluşturmayı ayrıca birlikte hem mezunlarımıza hem de öğrencilerimize katma değer sağlayacak güzel projelere imza atmayı hedefliyoruz.

Gelin siz de bu büyük ailedeki yerinizi alın.

1. Kariyer ve Mezun İlişkileri Koordinatörlüğü web sayfası için tıklayınız.

2. ÇOMÜ Mezun İletişim Sistemi (MİS) için tıklayınız.

Mezun İletişim Sistemi ile mezunlarımızla aktif bir iletişim kurmayı, kariyer gelişimlerine katkıda bulunmayı, mezunlarımızı Üniversitemize dair güncel gelişmelerden haberdar etmeyi ve geri bildirimlerini alarak Üniversitemizin gelişimine katkıda bulunmalarını sağlamayı amaçlıyoruz. 

3. ÇOMÜ Kariyer Fırsatları Telegram Duyuru Grubu için tıklayınız.

4. Ülkemizdeki kamu ve özel sektörü içine alan staj-iş-yarışma-söyleşi vb. kariyer fırsatlarından haberdar olmak için Yetenek Kapısına da üye olmayı unutmayınız.

5. Üniversitemizde okuyan ve/veya mezuniyet aşamasında olan tüm uluslararası öğrencilerimizi, Yurtdışı Türkler ve Akraba Toplulukları Başkanlığı (YTB) tarafından yürütülen faaliyetlerden ve fırsatlardan haberdar olabilmeleri amacıyla Türkiye Mezunları Portalı’na da üye olmaya davet ediyoruz.

Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Mezun İletişim Grupları

ÇOMÜ Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü Mezunları Telegram Grubuna Katılmak İçin Tıklayınız

ÇOMÜ Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü Mezunları Telegram Grubuna Katılmak İçin Tıklayınız

Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Kariyer ve Mezun İlişkileri Koordinatörlüğü Temsilcisi

Akademik Birim Temsilci Adı Soyadı

Görev yeri, Binası, Katı, Odası

E-posta Adresi Dahili Telefonu
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Arş. Gör. Merve TEMİZ TOPSAKAL

Mimarlık ve Tasarım Fakültesi

Kat:3 Oda No:335

 mervetemizcomu.edu.tr  17172


Mezun Öğrenci Memnuniyet Anketi için tıklayınız

Mezunlara Yönelik Faaliyetler İçin tıklayınız

      Bugüne kadar ülkemize kazandırdığı-yetişmesine katkı sağladığı binlerce mezunu ile kurumsal düzeyde iletişim kurmak ve ayrıca sayıları elli bine ulaşan mevcut öğrencilerimizin eğitim hayatlarına-gelişimlerine katkı sağlamak üzere Rektörlüğümüze bağlı bir birim kuruldu.

       Kariyer ve Mezun İlişkileri Koordinatörlüğü ismi ile kurulan birimde, hem mezunlarımız ve mezuniyet aşamasına gelen öğrencilerimiz ile daha sağlıklı bir iletişim kurmak hem de mevcut öğrencilerimizin üniversite eğitimlerini ve burada geçirdikleri süreyi daha nitelikli hale getirmek amacıyla kendilerine destek olmak üzere çalışmalar yürütülmesi amaçlanmaktadır.