Çanakkale Valiliği'nden Teşekkür Belgesi

Çanakkale Valiliği Hükümet Konağı Bahçesinin yeniden düzenlenmesine yönelik çalışmalar doğrultusunda Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü, Çanakkale Belediyesi ile Çanakkale Valiliği Hükümet Konağı Daire Başkanlığı ve Destek Hizmetleri ve İÇDAŞ katkıları ile ortak hazırlanan çalışma neticesinde, alan 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 99. Yıldönümü Etkinlikleri’nde kullanıma uygun hale getirilmiştir.

Bu kapsamda 03.04.2014 tarihinde Çanakkale Vali Yardımcısı Sayın Hüseyin KULÖZÜ tarafından Çanakkale Valiliği’nde düzenlenen etkinlik ile Üniversitemiz Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü öğretim elemanlarından Prof. Dr. Abdullah KELKİT ve Dr. Alper SAĞLIK’ a teşekkür belgeleri takdim edilmiştir.

Çanakkale Valisi Sayın Ahmet ÇINAR teşekkür belgesinde “Valiliğimizle işbirliği içinde yürütmüş olduğunuz çalışmalar kapsamında göstermiş olduğunuz gayret, titizlik, işlerin düzenli ve süratli yapılmasında sağladığınız katkılar, tarafımdan memnuniyetle müşahede edilmiştir. Bu vesile ile şahsınıza teşekkür eder, başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.” şeklinde teşekkürlerini ifade etmiştir.